ANKARA
Diğer Şehirleri Gör

Anasayfa > Aşk Ve Sevgi > Aşk Mevsimleri

Son Güncellenme : 01 Kas 2013 16:16
SohbetYek Facebook'ta Paylaş

YAZ AŞKI

İş stresinden, yorgunluktan soyutlanmak isteyen insanlar yazın tatil moduna girmelerinin de etkisiyle daha fazla duygusallaşmaya başlarlar. Yaz aşkıdır onları mutlu edecek şey. Belki de bir bakıma kafa dağıtma biçimidir. İlişkiler mevsimlerden etkilenir derler, bunun doğruluk payı da oldukça fazladır.

KIŞ AŞKI

Kışın gelmesiyle, sevgiliye olan ihtiyaç artmaya başlar. Üşüyen elin ısınmaya, üşüyen bedenin içten, sımsıcak bir sarılışa ihtiyacı vardır. Bitmek bilmeyen yorgunlukların, sıkıntıların paylaşılacağı dostane bir sevgili arar insan. Bazen bir damla yağmur, bir kar yağışı haberi bile duyguların tetiklenmesine yeter.

VE BAHARLA GELEN AŞK

Onlarda, ne yazın kavurucu sıcakları tetikler aşkı, ne de kışın buz kesmiş havaları. Duygularındaki artışa baharın gelmesi sebeptir. Açan çiçeklere baktıkça, uçan kelebeklere, aşık olmak isterler. Bir insanla paylaşmak duygularını, sevilmek, ilgi görmek…

Hislerini dozunda yaşamayı seven kişilerdir aslında bu tarz insanlar. Uç noktalarda fazla gezinmezler, ufak şeylerden mutlu olurlar. Baharın esrarengiz kokusu onları büyüler, zihinlerini allak bullak eder ve bunun sonucunda da aşka ihtiyaç duyarlar.

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir
ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.