ANKARA
Diğer Şehirleri Gör

Anasayfa > ÇetSohbet > makarasohbet Sohbet Chat Odalari

Son Güncellenme : 17 Ara 2013 17:56
SohbetYek Facebook'ta Paylaş

Bir chat sohbet sitesi sahibi olarak, makara sohbet makalelerinin nedenlerini, chat yazılarının hangi internet kullanıcısı için yazıldığını, amacının ne olduğunu sizlere aklımın erdiğince  anlatmak, bilgilendirmek için bu yazıyı yazma gereği hissettim.

Muhtemelen , googlede bir şeyler araştırıyorsunuz ve bu konu chat sohbet le alakalı birşey olmalı. Bu sayfaya ğeldiğinize göre başka bir açıklaması olmaz, istisnalar hariç tabi ki. Chat sohbet  le alakalı bütün site sahiplerinin web mastrların bir tek hedefi vardır, googlede ilk sayfada olabilmek. bunun için bir çok yönteme başvururlar. Sadece reklam yetmediği için .

Arama larda  chat sohbet, makara sohbet gibi kelimeleri ilk planda tutarlar. Çünkü hedef kitleleri bu kelimeleri  googlede arayan kişilerdir. Kıyasıya bir mücadele içerisindeler dir, chat sohbet site sahipleri bu işten bir gelir gelmiceğini elbette bilirler ama tutku mu dersiniz çılğınlık mı dersiniz adına ne derseniz deyin, bıkmadan usanmadan   chat sohbet yazıları yazar sabırla beklerler.

Bu yazıyı yazmamın sebebini sizde anlamışınızdır, chat araması yaptınız bu sayfaya geldiniz, bütün olay budur bu ne kadar çok tıklanır sa o kadar üst sıraya çıkacaktır site. Çıksa ne olacak, çıkanların kazançları nedir ki bence koskoca bir sıfır, verilen emeğe değmez bir değer olacaktır. Fakat bu sevda bitmeyecek bir sevdaya benziyor, bizler bıraksak hemen yerimizi dolduracaklardır.

girissohbet

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir
ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.